ОСББ можуть подати у відділеннях «Приватбанку» заявку на участь у програмі «Енергодім»

Фонд енергоефективності та «ПриватБанк» 4 лютого підписали угоду про фінансове партнерство щодо реалізації проєктів термомодернізації багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

У повідомленні зазначається, що підписана угода започатковує приймання у відділеннях банку заявок від ОСББ на фінансування у межах програми «Енергодім» проєктів з енергоефективності житлових будинків.

Урядовці вважають, що ця угода має зробити програму «Енергодім» ближче до клієнтів враховуючи те, що «ПриватБанк» має потужну банківську мережу та велику клієнтську базу по всій Україні.

На сьогодні Фонд енергоефективності отримав від ОСББ понад 356 заявок на участь у програмі «Енергодім», а отже понад 26 тисяч родин зможуть зробити своє житло енергоефективним та комфортним і, головне, зменшити витрати на комунальні платежі.

«Переконаний, що сьогоднішня подія стане додатковим стимулом для українців підвищувати енергоефективність свого житла. Водночас ми працюємо над спрощенням процесів погодження заявок від ОСББ і отримання ними фінансування заходів енергоефективності», – зазначає Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський. (spilka.pro/osbb-)